Spoznajte Mlade upe

  • Mladi upi 2014 za meta dato - 9

    Luka Braz (1996)

    golf, Golf klub Arboretum

    Prejemnik finančnih sredstev po izboru komisije
  • Mladi upi 2014 za meta dato - 8

    Lucijan Kobal (1998)

    olimpijski taekwondo, Taekwondo klub Dragon Ljubljana

  • Mladi upi 2014 za meta dato - 18

    Zala Zbičajnik (1996)

    odbojka, Odbojkarski klub Braslovče

  • Mladi upi 2014 za meta dato - 10

    Luka Mitev (1997)

    igranje fagota, Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana

  • Mladi upi 2014 za meta dato - 15

    Neja Mravlja (1997)

    klekljanje, Čipkarska šola Idrija

    Prejemnik finančnih sredstev po izboru komisije
  • Mladi upi 2014 za meta dato - 12

    Manca Rupnik (1996)

    igranje violine, Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana

    Prejemnik finančnih sredstev po izboru komisije
  • Mladi upi 2014 za meta dato - 16

    Tim Pahor (1998)

    judo, Partizan Jesenice

  • Mladi upi 2014 za meta dato - 1

    Ajda Teran (1998)

    plavanje, Plavalni klub Gorenjska banka Radovljica

    Prejemnik finančnih sredstev po izboru komisije
  • Mladi upi 2014 za meta dato - 7

    Lan Dan Kerštanj (1998)

    balet, Balletakademie Wien

    Prejemnik finančnih sredstev po izboru komisije
  • Mladi upi 2014 za meta dato - 3

    Darko Kolar (1996)

    astronomija, Gimnazija Murska Sobota

    Prejemnik finančnih sredstev po izboru komisije
  • Mladi upi 2014 za meta dato - 4

    David Novak (1996)

    igranje harmonike, Konservatorij za glasbo in balet Maribor

    Prejemnik finančnih sredstev po izboru komisije
  • Mladi upi 2014 za meta dato - 5

    Dorotea Senica (1997)

    igranje flavte, Ustanova Gallus

  • Mladi upi 2014 za meta dato - 14

    Nace Pleško (1996)

    suvanje krogle, Atletski klub Olimpija Ljubljana

    Prejemnik finančnih sredstev po izboru spletnega glasovanja
  • Mladi upi 2014 za meta dato - 2

    Anja Pritekelj (1996)

    športni ples, Plesni klub Mirandance Medvode

  • Mladi upi 2014 za meta dato - 17

    Uroš Prešern (1997)

    kemija, biologija, lingvistika, logika, Zveza za tehnično kulturo Slovenije

    Prejemnik finančnih sredstev po izboru komisije
  • Mladi upi 2014 za meta dato - 6

    Karmen Petan (1998)

    ritmična gimnastika, Klub za ritmično gimnastiko Narodni dom Ljubljana

    Prejemnik finančnih sredstev po izboru komisije
  • Mladi upi 2014 za meta dato - 11

    Manca Pislak (1997)

    tenis, Tenis club Ljubljana

    Prejemnik finančnih sredstev po izboru komisije
  • Jože Čeper za meta dato

    Jože Čeper (1997)

    pištola, Strelsko društvo Vremščica

    Prejemnik finančnih sredstev po izboru komisije