Na mitingu v francoskem Montreuilu je v začetku junija osvojila 11. mesto v teku na 5000 m. S časom 15:23,90 je za dobrih 10 sekund popravila svoj in državni rekord do 23 let. Blestela pa je tudi na državnem prvenstvu, kjer je s tekom na 5000 m in 3000 m osvojila kar dve zmagi!🤩🥇 Klara pravi, da je s svojim tekom zadovoljna, mi pa seveda verjamemo vanjo in jo spodbujamo na poti do novih uspehov💯🏃🏼‍♀️

To nam je dokazala na atletskem mitingu zlate celinske serije v Zagrebu v teku na 2000m s časom 5:40,91 zasedla odlično sedmo mesto in podrla slovenski rekord 💯🏃🏼‍♀️ ter na evropskem atletskem prvenstvu do 23 let, v estonskem Tallinnu, ki je v teku na 5000 m s časom 15:44,00 osvojila srebrno medaljo za tretje slovenske stopničke na tem EP.